Dopis Ježíškovi - PDF zdarma

Přeji všem krásný podzimní den,

 

dnes, na svatého Martina, jsem si pro Vás připravila malý dáreček. Doufám, že Vám a Vašim dětem přinese trochu radosti v tomto náročného období :-).  Myslím, že si teď všichni zasloužíme malé radosti. Moje velké téma, které mě doprovází celý podzim je plynutí, dýchání, tzv. "flow". Každý den se učím víc si užívat život, a moje děti jsou pro mě těmi největšími učiteli. Děti ví přesně, jak si to udělat hezké... Třeba u nás se pekly předevčírem první perníčky. Vykrajovaly jsme s Klárkou podzimní i vánoční vzory, a vůbec nám to nevadilo. Ani to, že bychom měly péct spíše ořechové rohlíčky, nás nerozházelo :-D. Jednoduše jsme měli chuť na perníky, Martin-neMartin... Perníčky se nám ale povedly jako nikdy.

 

Ale teď zpět k tomu dárečku pro Vás. Namalovala jsem včera v noci obrázek sněhuláčka, který zdobí vánoční stromeček. Přemýšlela jsem, čím bych Vás mohla potěšit. Napadlo mě, že Klárka se mě zrovna včera ptala, co dostane pod stromeček. A já na to, že to, o co si napíše Ježíškovi. Klárka mi jenom smutně zahlásila, že ještě neumí psát. Tak jsem jí vysvětlila, že jí s tím pomůžu. A voilà, tady je předloha k dopisu pro Ježíška (zdarma) i pro Vás. Nechtěla jsem dopis přeplácat obrázky, aby byl lehce čitelný i pro děti, které ještě nepíšou a budou malovat, aby se jejich vysněné dárky nezapletly mezi moje malůvky. Na druhou stranu jsem si říkala, že obrázek nesmí chybět, aby dopis byl pro děti atraktivní a možná trochu inspirující. Užijte si tvoření s Vašimi dětmi a taky si něco přejte...

 

Hezké dny přeje Janka.

 

Ilustrace jsou výsledkem tvůrčí činnosti autora (dále jen „autor“), a jako takové požívají ochrany autorského díla, předpokládané zákonem č. 121/200 Sb., o právu autorském, o právech souvisejících s právem autorským a o změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů.
Je možné pouze osobní užití a užití v dané školní instituci. Bez předchozího písemného souhlasu autora podléhá přísnému zákazu jakákoliv úprava či šíření a komerční využití.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení