O nás

Jak to celé vzniklo?

Jmenuji se Janka a jsem maminka dvou krásných dětí, celým srdcem květinářka a milovnice všeho krásného. Můj drahý manžel mi před dvěma lety pomohl splnit můj dlouholetý sen o obchůdku s dekoracemi a rukodělnými výrobky. Obchůdek, spojen s poštou, se nachází v malé obci Jinačovice, nedaleko Brna. Náš obchůdek je opravdu malinký, sotva pro pár zákazníků. Avšak když vkročíte dovnitř omámí Vás vůně svíček od Katky, sousedky, která tvoří pod značkou Spagat.art. Překvapí Vás, kolik krásy se vleze do tak malého prostoru. Vybrat si můžete třeba náramek z minerálních kamenů a lapač snů od úžasné dušičky Laďky - Aneji.handmade, nebo háčkovaný bytový doplněk a ručně šitou a malovanou tašku od Moniky, která vystupuje pod značkou MOOBA.cz... a mnoho dalších krásných dekorací, vytvořených mnou nebo dalšími tvůrci. A pro ty, co mají náš obchůdek opravdu daleko, jsme vytvořily tento E-shop. Ať naše krásné výrobky můžou putovat dál a dělat Vám radost...

 

Nově, pod značkou NASBÍRÁNO, pro Vás tvořím sezónní dekorace, věnce a vážu kytice, čistě z lokálních květin a materiálu nasbíraného v lese, na louce, na zahradě. Květiny pěstuji sama na své zahrádce, ale i nakupuji na květinové farmě v Brně. Od roku 2022 nabízím i svatební výzdobu z květin z lokálních zdrojů.

 

1_1633728174857

 

V čem jsme jedineční?

Není to jenom o nákupu a prodeji. Je to o výběru dodavatelů, kterými jsou, zejména, naši sousedé a lidi, kteří jedou na stejné vlně. Lidi, co mají společné zájmy, milují krásné věci, rádi tvoří srdcem a záleží jim na přírodě. Lidi, kterým nemusím nic říkat a oni vytvoří předmět přesně, jak jsem si ho já vysnila... nebo mnohdy ještě líp... Je to o nových přátelstvích  a o společné cestě. Milé dámy, děkuji Vám za to.

 

Člověk se odpradávna potřebuje obklopovat krásným. I ten největší minimalista potřebuje kolem sebe mít něco, co ho potěší, povzbudí... Nakupujme však tyto krásnosti s rozumem, nekupujme zbytečnosti jen proto, že jsou ve slevě, pořádně se rozhlédněme a kupme jen to nejlepší, to, co nám opravdu přinese radost a nikdy neolitujeme, že jsme podlehli konzumu. Nějakou takovou "nezbytností" může být třeba něco z naší nabídky, přírodních, ručně vyráběných dekorací. Opravdu si dáváme záležet na volbě materiálů, ze kterých tvoříme, na dodavatelích, nebo třeba na způsobu balení. Chceme Vám přinést do vašeho domova kousek přírody, kousek štěstí, kousek, který budete milovat.

 

 

Cena

12
112
49211198 609931209427388 2199760138796007424 o
Potkejme se
Rezervovat schůzku - spolupráce
1 Kč

Chteli by jste nám něco nabídnout?

Na dotaz 
Detail
Kód: 240
1 položek celkem