O nás

Jmenuji se Jana Šimková a jsem maminka dvou rozkošných dětí a květinářka celým srdcem! Abych mohla nevšední krásu květin dopřát i vám, založila jsem tento online obchůdek, ve kterém si pod značkou NASBÍRÁNO můžete vybrat přírodní a květinové dekorace - květinové věnce, sušené kytice a čerstvé kytice, dekorace ze sušených květin, živé věnce…zkrátka květinové radosti v mnoha různých podobách!

 

NASBÍRÁNO LOKÁLNĚ

Pod značkou NASBÍRÁNO pro vás tvořím originální sezónní květinové dekorace, věnce a kytice. A to vše z květin a rostlin, které si sama pěstuji nebo které pochází z lokálních zdrojů - z místní louky, lesa nebo z vyhlášené květinové farmy v Brně. 

Během celého roku si tak můžete kousek přírody přinést i k vám domů! Narozdíl od řezaných květin vám věnce se sušenými i živými květinami vydrží snad celou věčnost a stále budou krásné a barevné.

 

V SOULADU S PŘÍRODOU

Každý květinový věnec i vázaná kytice je originální! Tvořím je vždy z toho, co je v danou dobu dostupné, případně z toho, co jsem si nasušila do zásoby. Snažím se pracovat v souladu s přírodou. Tak jako v zimě nekvetou narcisy a na jaře se nebarví listy do červena, tak i u nás najdete v konkrétní roční období jen věnce a kytice, které mi příroda dovolí vytvořit.

Věřím, že právě v přírodě se skrývá to magické kouzlo, které vašemu domovu dodá jedinečnou atmosféru!

 

KOUSEK PŘÍRODY U VÁS DOMA

Pokud chcete mít doma nádhernou květinovou výzdobu, o kterou se nemusíte starat a která vám vydrží měsíce i roky, pak jsou pro vás kytice a věnce ze sušených květin to nejlepší volbou! Můžete je od jara až do zimy libovolně střídat, ozdobit si jimi vstupní dveře, jídelní stůl nebo je darovat svým přátelům a známým! Velmi ráda pro vás připravím také úchvatnou svatební výzdobu nebo dodám novou energii firemním prostorům a kancelářím

Ať už těmto jedinečným květinovým dekoracím najdete místo kdekoliv, zcela určitě si je zamilujete! Prohlédněte si proto naši nabídku věnců a květin NASBÍRÁNO nebo si nechte uvázat zcela originální kousek podle vlastního přání. Napište mi nebo se stavte v mém malém vesnickém obchůdku v Jinačovicích u Brna, kde najdete nejen mne, ale také sušené věnce, kytice, živé pokojové rostliny a spoustu krásných doplňků do vašeho interiéru.

 

Těším se na vás!

                      Janka

1_1633728174857