Kód: 719 | Značka: Přírodní-dekorace.cz

Svatební balíček Complet

17 900 Kč
Skladem

Svatební balíček obsahující vše, co k pořádné veselce patří. Květiny pro nevěstu i pro další důležité dámy (svědkyně, maminky), korsáže pro ženicha a ostatní pány (svědek, tatínci), dále výzdobu obřadního místa a stolů, případně výzdoba auta.

Od roku 2022 se zaměřuju na svatební výzdoby z květin z lokálních zdrojů (vlastních a květin z květinových farem) a snažím se udržet si tento záměr. V případě, že Vás láká tento koncept, určitě se mi ozvěte a doladíme detaily Vaší vysněné svatby. Pomůžu Vám najít tu nejlepší, a pro Vás ideální, svatební výzdobu, která bude odrážet vás dva, jako pár.

Kategorie: Svatební výzdoba

Svatební balíček Complet obsahuje:

  • Kytice pro nevěstu + házecí kytice, korsáž pro ženicha

(Fotografie jsou pouze ilustrační.) Na všech přiložených fotografiích je práce z mojí dílny. Cena kytic a květinových aranžmá je závislá na mnoha faktorech, jako je cena rostlinného materiálu, náročnost vazby na čas a použité techniky při vytváření celku. Svatební kytice je materiálově i časově náročnější floristické dílo, které si vyžaduje určitou úroveň zručnosti, zkušenosti a znalost rostlinného materiálu. Proto je cena takovéto kytice vyšší než je tomu u kytice gratulační. Korsáž pro ženicha je neméně důležitý doplněk svatby.

  • Svědkyně (náramek nebo menší kytice než pro nevěstu), svědek (korsáž)

Je zvykem, že svědek a svědkyně jsou nejmilejší přátelé ženicha a nevěsty, proto si určitě taky zaslouží nějaký květinový šperk, aby se odlišili od ostatních hostů. často slouží i jako poděkování, že jsou jim v tento důležitý den oporou.

  • Maminky (náramek nebo menší kytice než pro nevěstu), tatínci (korsáž)

Rodičům patří poděkování za výchovu a pomoc v životě, proto by jsme na ně neměli zapomenout ani v tento důležitý den a obdarovat je květinou a hezkým slovem.

  • Výzdobu obřadního místa

Jeden z nejdůležitějších okamžiků v životě dvou lidí se děje u obřadního místa, jestli jde o kostel, zámek nebo třeba louku, je dobré toto místo označit a připravit vše důležité. Ať už jde o podpisový stolek s malou židličkou, slavobránu nebo oltář, mělo by být toto místo přiměřeně nazdobené a dotvářet atmosféru celého slavnostního obřadu. O to se postaráme my a Vy si můžete v klidu prožít ten nejkrásnější zážitek z Vaší svatby.

  • Výzdoba stolů

1 ks - květinové aranžmá před ženicha a nevěstu + max. 10 ks - výzdoba stolů

  • Výzdoba aut

Výzdoba na auto ženicha a výzdoba na auto nevěsty.

  • Plus jako dárek pro Vás k zakoupení tohoto balíčku možnost zapůjčení čehokoliv z naší půjčovny. :-)