Kód: 1720

Svatební balíček - Exclusive

39 000 Kč
Skladem

Úžasný balíček služeb pro pořádně nadupanou  svatbu. S množstvím výhod, s obrovskou hromadou květin, uvázaných s tou největší pečlivostí a v té nejvyšší kvalitě. Jestli chcete na Vaší svatbě opravdu zazářit, tak neváhejte! Balíček Exclusive je právě pro Vás!

Kategorie: Svatební výzdoba

Svatební květinová výzdoba, kam se jen podíváš. Svatební výzdoba obsahuje úplně všechno, co nabízí ostatní svatební balíčky, ale vše mnohem bohatěji zdobené a větší, plus spoustu výhod navíc. 

 

Svatební balíček Exclusive obsahujíc:

  • Kytice pro nevěstu + házecí kytice, korsáž pro ženicha

(Fotografie jsou pouze ilustrační.) Na všech přiložených fotografiích je práce z mojí dílny. Cena kytic a květinových aranží je závislá na mnoha faktorech, jako je cena rostlinného materiálu, náročnosti vazby na čas a použité techniky techniky při vytváření celku. Svatební kytice je materiálově i časově náročnější floristické dílo, které si vyžaduje určitou úroveň zručnosti, zkušenosti a znalost rostlinného materiálu. Proto je cena takovéto kytice vyšší než je tomu u kytice gratulační. Korsáž pro ženicha je neméně důležitý doplněk svatby.

  • Svědkyně (náramek nebo menší kytice než pro nevěstu), svědek (korsáž)

Je zvykem, že svědek a svědkyně jsou nejmilejší přátelé ženicha a nevěsty, proto si určitě taky zaslouží nějaký květinový šperk, aby se odlišili od ostatních hostů. často slouží i jako poděkování, že jsou jim v tento důležitý den oporou.

  • Maminky (náramek nebo menší kytice než pro nevěstu), tatínci (korsáž)

Rodičům patří poděkování za výchovu a pomoc v životě, proto by jsme na ně neměli zapomenout ani v tento důležitý den a obdarovat je květinou a hezkým slovem.

  • Výzdobu obřadního místa

Jeden z nejdůležitějších okamžiků v životě dvou lidí se děje u obřadního místa, jestli jde o kostel, zámek nebo třeba louku, je dobré toto místo označit a připravit vše důležité. Ať už jde o podpisový stolek s malou židličkou, slavobránu nebo oltář, mělo by být toto místo přiměřeně nazdobené a dotvářet atmosféru celého slavnostního obřadu. O to se postaráme my a Vy si můžete v klidu prožít ten nejkrásnější zážitek z Vaší svatby.

  • Výzdoba stolů

1 ks - květinové aranžmá před ženicha a nevěstu + max. 30 ks - výzdoba stolů

  • Výzdoba aut

Výzdoba na auto ženicha a výzdoba na auto nevěsty.

  • Plus jako dárek pro Vás k zakoupení tohoto balíčku možnost zapůjčení čehokoliv z naší půjčovny. 

 

Výhody balíčku Exclusive:

-Instalace a de-instalace výzdoby v místě konání svatby. 

-Případná úprava květinové výzdoby během obřadu či oslavy (přesouvaní dekorací, oprava - v případě zničení apod.)

-Decentní živé dekorace na různých místech, kde byste je ani nečekali (místo na svatební dary, sladký bar, toalety...)

-Světýlka a hořící svíčky

-Sušené okvětní plátky na házení nebo pro družičky

-Další Vámi navrhnuté bonusy, na kterých se předem domluvíme