Věnce na dveře

Uvítejte každého návštěvníka stylově a vkusně! Ozdobte dveře svého domova květinovými věnci na dveře NASBÍRÁNO. Tento kousek přírody vykouzlí úsměv na rtech každému, kdo u vás zazvoní.

Věnce na dveře v zimním stylu jsou ručně vázány z lokálních a sezónně dostupných květin. Typické pro období zimy jsou větvičky a listy stálezelených keřů a jehličnatých stromů, šišky a zralé plody (například šípek). Díky praktické přírodní šňůrce můžete věnec zavěsit na dveře, kde bude dělat parádu až do jara!

Zimní věnce na dveře si můžete objednávat od listopadu. V případě, že je v tu dobu některý květinový věnec v této kategorii na dotaz, může to být z důvodu momentální nedostupnosti rostlin. Dejte mi vědět a vytvořím vám podobný produkt z květin, které k dispozici jsou.

Nezapomeňte také na blížící se Vánoce! Adventní věnec NASBÍRÁNO, jeho svěží zelená barva a příjemná lesní vůně vám doma vykouzlí tu správnou sváteční atmosféru.

Cena

600890
1600890
Věnec - Sněhová vločka
Věnec - Sněhová vločka
890 Kč

Minimalistický zimní věnec k výszdobě dveří. Věnec je 100% přírodní, vázaný z živého a sušeného rostlinného materiálu. Dozdobený vločkami z překlížky. Průměr cca 40 cm.

Na dotaz 
Detail
Kód: 1723
Věnec - Šípek
Věnec - Šípek
600 Kč

Věnec na dveře v barevné kombinaci zelená, červená, stříbrná (šedá). Mix stálezelených rostlin a dřevin, doplněn o plody v červené barvě. Vše nasbíráno na vlastním pozemku,...

Na dotaz 
Detail
Kód: 1599
2 položek celkem