Sady

Věnec nebo kytici? Kytici nebo věnec? Pokud se nemůžete rozhodnout, vyberte si obojí! V této kategorii najdete tématické sady a sety květinových dekorací NASBÍRÁNO, které k sobě dokonale ladí!

Ozdobte svůj domov přírodními dekoracemi NASBÍRÁNO, které si zamilujete na první pohled. Vyberte si sadu kytice, věnce či jiné květinové dekorace a vyšperkujte tak váš interiér do posledního puntíku. Vázaný věnec pověste na dveře nebo na stěnu, kyticí ozdobte jídelní stůl nebo ložnici. Fantazii se meze nekladou, protože květiny, ty se hodí kamkoliv!

Tyto sety květinových dekorací vnesou do vašeho domova novou energii! Jsou ekologické a po odstranění pomocného drátku a kruhové vazby plně kompostovatelné. Každou věnec i kytice je ručně vázána z lokálních a sezónně dostupných květin. V případě, že je dekorativní set na dotaz, je to z důvodu momentální nedostupnosti rostlin. Dejte mi vědět a vytvořím vám podobný produkt z květin, které k dispozici jsou.

Chcete pouze květinový věnec či kytici ze sušených nebo živých květin? Beze všeho! U nás si vyberete krásné květinové přírodní dekorace přesně podle vašeho přání.

Cena

500501
1500501
Levandulové mámení
Levandulové mámení
od 500 Kč

Vůně levandule má bez pochyby uklidňující účinky. Je omamná a pokaždé, když jí ucítíte, pohladí Vaši mysl i duši. Nabízíme ji proto v mnoha naších krásných produktech. Třeba v...

Skladem 
Kód: 1557/KYT
1 položek celkem