Kód: 716 | Značka: Květinové DEKORACE na poště

Rozšířený svatební balíček

Neohodnoceno
5 900 Kč
Na dotaz
  • Rozšířený balíček obsahuje kromě svatební kytice pro nevěstu a korsáže pro ženicha, i náramek či menší kytici pro svědkyni, korsáž pro svědka, výzdobu obřadního místa (slavorbrány, obřadního stolu nebo altánku) dle domluvy. Plus dárek.
Můžeme doručit do:
23.9.2021
Kategorie: Svatební balíčky a doplňky

Rozšířený balíček obsahuje:

  • Svatební kytice pro nevěstu, korsáž pro ženicha dle Vašeho přání.

(Fotografie jsou pouze ilustrační.) Na všech přiložených fotografiích je práce z mojí dílny. Cena kytíc a květinových aranží je závislá na mnoha faktorech, jako je cena rostlinného materiálu, náročnosti vazby na čas a použité techniky techniky při vytváření celku. Svatební kytice je materiálově i časově náročnější floristické dílo, které si vyžaduje určitou úroveň zručnosti, zkušenosti a znalost rostlinného materiálu. Proto je cena takovéto kytice vyšší než je tomu u kytice gratulační. Korsáž pro ženicha je neméně důležitý doplněk svatby.

  • Náramek či menší květinu pro svědkyni, korsáž pro svědka

Je zvykem, že svědek a svědkyně jsou nejmilší přatelé ženicha a nevěsty, proto si určitě taky zaslouží nějaký květinový šperk, aby se odlišili od ostatních hostů. často slouži i jako poděkování, že jsou jim v tento důležitý den oporou.

  • Výzdobu obřadního místa (slavorbrány, obřadního stolu nebo altánku) dle domluvy.

Jeden z nejdůležitějších okamžiků v životě dvou lidí se děje u obřadního místa, jestli jde o kostel, zámek nebo třeba louku, je dobré toto místo označit a připravit vše důležité. Ať už jdo o podpisový stolek s malou židličkou, slavobránu nebo oltář, mělo by být toto místo přiměřeně nazdobené a dotvářet atmosféru celého slavnostného obřadu. O to se postaráme my a Vy si můžete vklidu prožít ten nejkrásnější zážitek z Vaší svatby.

  • Jako bonus k tomuto balíčku nabízím zdarma k zapůjčení celkem 3 produkty z půjčovny. :-)