Kód: 1536 | Značka: NASBÍRÁNO

Jarní kytička z lokálního kvítí

370 Kč
Na dotaz

Jarní kytička z lokálního kvítí bude obsahovat různé větvičky, na kterých se začínají otevírat poupata, větvičky stálezelených keřů a cibuloviny (tulipány, narcisy apod.), dle aktuální nabídky na zahrádce. Není možné si vybrat barvu ani složení. Kytička bude pro Vás (milým) překvapením. Přiložené fotografie jsou spíše ukázkové. Ideální doba pro objednání takovéto kytičky je konec března až začátek května.

Můžeme doručit do:
3.10.2023
Kategorie: Přírodní dekorace

Dopřejte si nádherné přírodní potěšení! Udělejte si radost krásnou živou kyticí NASBÍRÁNO! Naše kytice z čerstvých květin vnese do vašeho domova více přírody i jedinečné atmosféry! 

 

Rozjasněte svůj domov přírodní dekorací v pestrých i decentních barvách, vždy ale připravenou s láskou a úctou k přírodě. Vložte tuto živou kytici do své oblíbené vázy nebo ji jako milou pozornost darujte někomu, na kom vám moc záleží. 

 

Živé kytice NASBÍRÁNO jsou:

 

  • Přírodní - žádné umělé květiny a plast, pouze 100% krása přírody!
  • Lokální - pěstuji, sbírám či nakupuji pouze lokálně rostoucí rostliny a květiny. Je to udržitelné a šetrné k přírodě.
  • Sezónní - respektuji moudrost přírody, proto dekorace vážu pouze z momentálně rostoucích květin
  • Jedinečné - každá přírodní dekorace je originální, dvě naprosto stejné u mě nenajdete.
  • Recyklovatelné - až na pomocný drátek je celá kytice kompostovatelná.
  • Nádherné!

 

Složení: jarní květiny (narcisy, tulipány), větvičky rašících a brzo kvetoucích keřů, příp. sušené květiny na rozjasnění

Rozměr: cca 30-35cm

 

Balení: živé kytice bohužel nezasílám, protože by povadly. Vyzvednout si je ale můžete osobně v mém obchůdku PŘÍRODNÍ DEKORACE v Jinačovicích č.p. 83, Brno-venkov.

 

V případě, že je tato květinová dekorace na dotaz, je to nejspíš z důvodu možné nedostupnosti rostlin. Dejte mi vědět a vytvořím vám podobný produkt ze sušených či čerstvých květin, které k dispozici jsou.